ساختار گیره ماشین های جدید سری دستگاهای SK

۲ تا ۶ درصد مواد اولیه از تولید نسبت به ساختارهای سنتی صرفه جویی

حفاظت موثر برای قالب ، تخته قالب و میله کشش

۱۰ تا ۲۰ درصد باز شدن بیشتر از ساختارهای سنتی

تغییر شکل کمتر ناشی از خنک شدن محصولات

هر محصول به لطف ضمانت قابل اطمینان ارائه شده توسط تجهیزات آزمایش و بازرسی دقیق و آنالیزهای فلزی مانند دستگاه اندازه گیری مختصات ، آنالیزور طیف و ابزار اندازه گیری گرد وارد شده از سوئیس ، انگلستان و ژاپن از کیفیت عالی برخوردار است

سیستم تزریق

ساختار خروجی دو سیلندر تقویت شده با دو اکسترودر ، فشار کمتری در بازگشت روغن در هنگام خروج ایجاد می کند و سرعت تزریق سریعتر و عمر مفید بیشتری دارد. پایه متعادل دو جهته دو جهته خطی می تواند دقت موقعیت بشکه دستگاه را بهبود بخشد. طراحی دقیق پیچ به طور چشمگیری دقت تزریق را بهبود می بخشد و به طور موثری میزان عدم تطابق را کاهش می دهد. نازل پنوماتیک اختیاری وارد شده با بسته اصلی دارای یک دستگاه سوئیچ انعطاف پذیر و مهر و موم قابل اعتماد است. سیلندر با دیواره ضخیم تر و بخاری پرقدرت می تواند راندمان پلاستیکی شدن بالایی را تضمین کند.

سیستم کنترل الکترونیکی

این سری به طور خاص برای ماشین های تمام الکتریکی و ماشین های با سرعت بالا توسعه یافته است ، از سیستم کنترل الکترونیکی توزیع شده به روز ، طراحی سخت افزاری جدید ، رابط تعاملی هوشمند و فناوری ارتباطات EtherCAT/CAN و CPU با سرعت نسبتا سریع حسابی استفاده می کند. به با استفاده از فناوری ارتباطات تمام دیجیتالی ، پیشرفت روشنی را در همه شاخص های فنی نشان می دهد و در کنترل فشار و دبی با دقت بیشتری عمل می کند. اپراتور می تواند با نگاهی به وضعیت عملکرد نشان داده شده در نمودارهای مختلف ، وضعیت عملکرد یک ماشین را به صورت تصویری بداند. همچنین دارای سیستم مدیریت اینترنت و صفحه نمایش مصرف انرژی است که حالت های کنترل پیشرفته مانند نظارت از راه دور و زمان واقعی هر دستگاه قالب گیری تزریقی برای تعمیر و تشخیص به موقع و برنامه تولید مناسب را امکان پذیر می کند.

سیستم هیدرولیک

دستگاه این سری مجهز به موتور ذخیره سازی با سرعت بالا و قطعات هیدرولیک مارک های مشهور جهان است تا عملکرد سریع ، کارآمد و طولانی مدت را تضمین کند. با استفاده از مدار روغن با پاسخ بالا و صفحه سوپاپ هیدرولیک با طراحی مدولار ، دستگاه دارای یک طرح مدار روغن بهینه شده در اندازه بزرگ و عاری از رطوبت است که می تواند به طور موثر کاهش دهد از دست دادن فشار ، و سرعت پاسخ سیستم را تسریع می کند. شیر شاتل متناسب برای تزریق و تغییر قالب اختیاری است ، موقعیت دقیق تری را نشان می دهد و پاسخ سریع تری را نشان می دهد. با استفاده از یک سیستم سروو کارآمد و مناسب ، سرعت تزریق دستگاه بیش از دو برابر یک ماشین معمولی است.

سیستم گیره

این سری از یک محور خم به بیرون و ایده طراحی عالی ، با فضای بسیار بزرگ بین چهار ستون استفاده می کند ، بنابراین می تواند قالب های مختلفی را که مورد نیاز صنایع مختلف است تولید کند. ضربه فوق العاده طولانی باز کردن فرآیند محصولات با حفره عمیق را بهتر می کند .این سری از یک محور خم به بیرون و ایده طراحی عالی ، با فضای بسیار بزرگ بین چهار ستون استفاده می کند ، بنابراین می تواند قالب های مختلفی را که مورد نیاز صنایع مختلف است تولید کند. ضربه فوق العاده طولانی باز کردن فرآیند محصولات با حفره عمیق را بهتر می کند

www.krmp.ir